APOKORK STUDIO BEROUN

Pod  Hájem  433
Králův Dvůr u Berouna, 267 01
Tel.: 605 367 906, obchod@apokork.cz

aPOKORK STUDIO PRAHA

Přátelství 38
Praha 10 – Uhřiněves, 104 00
Tel.: 733 110 405, obchodpraha2@apokork.cz

SOLODOOR - INTERIÉROVÉ DVEŘE Beroun, Praha

Solodoor – atraktivní designové interiérové dveře. V nabídce najdete interiérové dveře otočné, bezfalcové, protihlukové i kouřotěsné. Mix zvolených materiálů – přírodních dekorů dřeva v kombinaci se sklem dodává těmto dveřím nádech luxusu.

Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření a nabídka je samozřejmostí. Montáže sortimentu interiérové dveře provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.

solodoor-interierove-dveresolodoor-interierove-dvere

*Necháte-li si od nás vypracovat cenovou nabídku, budete mile překvapeni. Poskytujeme zajímavé množstevní slevy pro sortiment interiérové dveře, které sčítáme s bonusy za platbu předem, apod.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praha 10 – Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr – Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši proškolení prodejci a technici v sortimentu dveře Beroun, dveře Praha.

Akční nabídka

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE SOLODOOR

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE SOLODOOR

  Platnost akce: do 30.9. 2023. Akční nabídku na interiérové dveře Solodoor obdržíte po návštěvě našeho showroomu v Králově Dvoře,…
AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM

AKCE – INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM   Platnost akce: do 30.9. 2023. Akční nabídku na interiérové dveře Prüm obdržíte po návštěvě…

Prohledejte tento web