vestavěné skříně

vestavěné skříně na míru Akce

AKCE na vestavěné skříně až -35%, platnost akce: do 31.3. 2019 Akce je platná pro materiál, který je dodán současně s montáží,...

K vestavěným skříním na míru nabízíme i další nábytek jako např. pracovní stoly, obývací sestavy. Navštivte nás a načerpejte inspiraci. Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření, grafický návrh a nabídka je samozřejmostí. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.    

Navštivte špičkově vybavený showroom Praha 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy, nebo v Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy a prohlédněte si jak může vypadat vaše nová šatní skříň.  

Nabízíme a realizujeme: montáže vestavěných skříní na míruvestavěné skříně na míru, skříně na míru, šatní skříně, výroba vestavěných skříní, šatní skříň, vestavěné skříně, vestavný nábytek, vestavěný nábytek, nábytek na míru, vestavěné skříně Beroun, vestavěné skříně Praha.

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.