KOMPLETNÍ SORTIMENT - na trhu od roku 1994

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v  Králův Dvůr u Berouna a také v Říčanech u Prahy. U nás vždy pohodlně zaparkujete přímo před prodejnou.       

Bezplatné zaměření, nabídka, konzultace. Montáže dřevěných, vinylových, plovoucích a dalších podlah provádíme vlastními zaměstnanci - podlaháři.

Více zde

Bezplatné zaměření, nabídka, konzultace. Montáže interiérových dveří provádíme vlastními zaměstnanci truhláři.

Více zde

Bezplatné zaměření, nabídka, konzultace. Montáže nábytku provádíme vlastními zaměstnanci truhláři.

Více zde

Kvalitní okna na od českých výrobců instalujeme vlastními proškolenými dlouholetými zaměstnanci. Provádíme demontáž, montáž, zednické začištění oken.

Více zde

Lomax je největší český výrobce garážových vrat. Vrata se vyrábí na míru, přesně dle připravených otvorů. Montáže provádíme vlastními zaměstnanci.

Více zde

Vyberte si z nabídky stínění. Interiérové žaluzie, venkovní žaluzie a rolety, markýzy, pergoly. Montáže provádíme vlastními zaměstnanci.

Více zde

V naší nabídce najdete nejen schody samonosné, ale také obložíme betonové schodiště dřevem, vinylem, laminátem, kobercem.

Více zde

Zde najdete fota z některých našich realizací oken, garážových vrat, dveří, podlah, skříní, markýz, pergol ...

Více zde

Zde najdete bazarové věci ...

Více zde

Bezplatná nabídka, konzultace i zaměření na místě realizace. Montáže provádíme vlastními zaměstnanci, podlaháři, truhláři, zámečníky, elektrikáři. Naše FOTOGALERIE realizací.           Naší předností je silné zázemí, návaznost prací, dlouholetá praxe a zkušenosti našich prodejců, techniků i montážníků. Showroom v Králův Dvůr a v Říčanech u Prahy s parkováním.         

U nás najdete všechny tyto značky výrobců:

Specialista na interiéry, jistota silného zázemí

Máte-li dotaz, napište nám.

Prohledejte tento web