Hliníková okna a dveře

Akční nabídka na hliníková okna

Platnost akce: do 31.3. 2020.

*Akční nabídku na hliníková okna obdržíte po návštěvě našeho showroomu, pouze v Králově Dvoře.
 
Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření a nabídka je samozřejmostí. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci.
 
 
 

Více informací

Hliníková okna mají vysokou pevnost a tuhost, téměř nepracují ani vlivem vysokých a nízkých teplot. Vyžadují minimální údržbu v seřízení, nemusí se natírat. Díky vysoké pevnosti oken se mohou realizovat velké plochy prosklení. Hodí se zejména při realizaci posuvných portálů se zdvižně posuvným systémem. Rámy z hliníku mohou být s izolací, takže je lze realizovat do nízkoenergetických domů.

Nabízíme kompletní služby od bezplatného zaměření oken a dveří, konzultace, až po vypracování nabídky. Provádíme demontáž starých oken a jejich likvidaci, odbornou montáž, zednické začištění, montáž parapetů, žaluzií a dalších doplňků. Úklid po montážích je samozřejmostí. Montáže provádíme vlastními zkušenými zaměstnanci.

 

 

Montáže provádíme vlastními zaměstnanci. Na našich showroomech Vám nabídneme možné varianty řešení, vybereme společně s Vámi vhodný materiál i jeho barevnou variaci.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici. 

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.