APOKORK STUDIO BEROUN

Pod  Hájem  433
Králův Dvůr u Berouna, 267 01
Tel.: 605 367 906, obchod@apokork.cz

aPOKORK STUDIO PRAHA

Přátelství 38
Praha 10 – Uhřiněves, 104 00
Tel.: 733 110 405, obchodpraha2@apokork.cz

ČLEN CECHU PODLAHÁŘŮ

Jsme dlouholetým členem Cechu podlahářů. 

Cech podlahářů ČR je otevřen pouze kvalitním firmám, které dodržují technické normy, technologické postupy, sebe i své zaměstnace podporují v dalším profesním vzdělávání.

Cech podlahářů spolupracuje se školskými zařízeními na výchově nových podlahářů.

Dřevěné podlahy Beroun, Praha

Nabídka dřevěných podlah obsahuje několik konstrukcí dřevěných podlah. Masivní dřevěné podlahy, které se celoplošně lepí na podklad, nebo clickové vícevrstvé, které lze pokládat plovoucím způsobem na podložky, nebo je lze i celoplošně lepit. Vícevrstvé dřevěné podlahy se hodí i pro pokládku na podlahové topení.  Dřevěné podlahy se vyznačují svou jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. Montáže dřevěných podlah provádíme vlastními zaměstnanci – podlaháři. Podlahy Beroun, podlahy Praha.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praha 10 – Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr – Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši proškolení prodejci a technici. V naší nabídce najdete dřevěné podlahy Beroun, dřevěné podlahy Praha.

Akční nabídky

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE SOLODOOR

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE SOLODOOR

  Platnost akce: do 30.9. 2023. Akční nabídku na interiérové dveře Solodoor obdržíte po návštěvě našeho showroomu v Králově Dvoře,…
AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM

AKCE - INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM

AKCE – INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM   Platnost akce: do 30.9. 2023. Akční nabídku na interiérové dveře Prüm obdržíte po návštěvě…

Prohledejte tento web