Vestavěné skříně na míru Akce Zobrazit v plné velikosti

vestavěné skříně na míru Akce

AKCE na vestavěné skříně až -35%, dle obratu zakázky.

Platnost akce: do 31.12. 2019

Akce je platná pro materiál i s prací, který je dodán současně s montáží.
 

Výroba nábytku na míru: vestavěné a šatní skříně, stoly, dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, postele. 

 

 

 

 

Více informací

Bezplatná nabídka, po jejím odsouhlasení bezplatná konzultace na místě realizace. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.    

Design, komfort, užitek: každý byt či dům potřebuje prostor pro ukládání velkého množství věcí. Volba ukládání věcí pomocí vestavěného nábytku je ideálním řešením. Předměty nebo šaty jsou uloženy přehledně, nepráší se na ně a nejsou vidět. Vestavný nábytek ušetří hodně místa. Barevně sladěný nábytek neskutečně zvedne dojem v celém interiéru.

Korpus vestavěného nábytku, nebo její vestavba se vyrábí z velmi široké palety výrobců lamin EGGER a Kronospan. 

Výplně dveří se vyrábí z lamina, zrcadel, tónovaných skel jako Lacobel, Lacomat, kalenými skly s motivy (Grafosklo, pískované sklo) nebo dřevěné dýhy. Možné jsou i kombinace všech zmíněných materiálů. 

Rámy dveří jsou buď z ocelového systému, nebo ze stále běžnějšího hliníkového systému, u kterého poskytujeme záruku 10 let na systém. Rámy jsou v barvách a dekorech dřeva, nebo v barvě stříbrné, šampáňo, bronz a pod.

Vybavení vestavěného nábytku: nábytek lze vybavit botníkem, šatní sklopnou tyčí, držáky na kravaty, kalhotníkem, drátěným košem, košem na prádlo, výsuvnými šuplíky a policemi, držáky na koště a vysavač, atd.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici. 

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Rudná, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.

Nabízíme a realizujeme: montáže vestavěných skříní na míru Beroun, vestavěné skříně na míru Praha, šatní skříně Beroun, šatní skříně Praha, vestavěné skříně Praha, vestavný nábytek Beroun, vestavný nábytek Praha.