vestavěné skříně na míru Akce

AKCE na vestavěné skříně 

Platnost akce: do 31.3. 2020

*Akční nabídku obdržíte po návštěvě našeho showroomu v Králově Dvoře, nebo Praze 10.
 

Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření a nabídka je samozřejmostí. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.

 

 

 

 

Více informací

Výroba nábytku na míru: vestavěné a šatní skříně, stoly, dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, postele.

Bezplatná nabídka, po jejím odsouhlasení bezplatná konzultace na místě realizace. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.    

Design, komfort, užitek: každý byt či dům potřebuje prostor pro ukládání velkého množství věcí. Volba ukládání věcí pomocí vestavěného nábytku je ideálním řešením. Předměty nebo šaty jsou uloženy přehledně, nepráší se na ně a nejsou vidět. Vestavný nábytek ušetří hodně místa. Barevně sladěný nábytek neskutečně zvedne dojem v celém interiéru.

Korpus vestavěného nábytku, nebo její vestavba se vyrábí z velmi široké palety výrobců lamin. 

Výplně dveří se vyrábí z lamina, zrcadel, tónovaných skel jako Lacobel, Lacomat, kalenými skly s motivy (Grafosklo, pískované sklo) nebo dřevěné dýhy. Možné jsou i kombinace všech zmíněných materiálů. 

Rámy dveří jsou buď z ocelového systému, nebo ze stále běžnějšího hliníkového systému, u kterého poskytujeme záruku 10 let na systém. Rámy jsou v barvách a dekorech dřeva, nebo v barvě stříbrné, šampáňo, bronz a pod.

Vybavení vestavěného nábytku: nábytek lze vybavit botníkem, šatní sklopnou tyčí, držáky na kravaty, kalhotníkem, drátěným košem, košem na prádlo, výsuvnými šuplíky a policemi, držáky na koště a vysavač, atd.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici.