Quick Step - laminátové plovoucí podlahy Zobrazit v plné velikosti

Quick Step - laminátové plovoucí podlahy

Unikátní voděodpudivá vrstva - dnes je čištění prakticky bezpracné, prosakování vody je věcí minulosti. Naše nová řada Impressive je doplněna o hydrofobní vrstvu HydroSeal na hranách. Voda jednoduše zůstává na této jedinečné vrstvě a vytváří kapky, které lze ihned setřít.

QUICK-STEP je synonymem odolnosti a trvalé krásy. Široká paleta vzorů dokáže ve Vašem interiéru pravá kouzla; učiní z domov. 


Více informací

Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření a nabídka je samozřejmostí. Montáže podlahových krytin provádíme pouze vlastními zaměstnanci, podlaháři.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praha 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici.

Nabízíme: laminátové plovoucí podlahy Quick Step, montáže Quick Step, Quick Step Beroun, Quick Step Praha.

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.