Novilon, Novilux - PVC, lina

Forbo Novilon je podlaha vhodná pro bytovou zátěž a lehkou komerční. Kombinuje nejvyšší vlastnosti s inspirujícím designem v široké paletě kolekcí, vzorů a barev. 

Novilux má nejvyšší kvalitu mezi měkčenými vinyly a je vhodný pro použití i v komerčním prostředí. Nová dimenze této podlahoviny v designu, barvě a struktuře poskytuje příjemné domácí prostředí pro každého. 


Více informací

Výběr z kolekcí výrobce Forbo: Novilon Nova, Novilon Viva, Novilon Prima, Novilux Structura, Novilux Traffic, Flotex. Ze sortimentu lze vybírat dekory prkenných a jiných dřevěných podlah, vzory korku a dlažeb. 

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici. 

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.