Prüm - interiérové dveře akce Zobrazit v plné velikosti

Prüm - interiérové dveře akce

AKCE - DESIGNOVÉ DVEŘE PRÜM až -20%, platnost akce: do 21.12. 2018.

Prüm - designové interiérové dveře té nejvyšší kvality, vyráběny s německou precizností.

Akce je platná pro materiál, který je dodán současně s montáží, v objemu nad 20.000Kč bez DPH. Sleva 10% je garantovaná, 5% slevu obdržíte za platbu předem, 5% za objednání letos a realizaci leden až březen 2019.
 
 

Více informací

Bezfalcové dveře neboli bezpolodrážkové jsou dveře s provedením bez polodrážky tzn., že dveřní křídlo je v jedné rovině se zárubní. Vzniká tak jedinečný design dveří, doplněný skrytými panty. 

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši příjemní proškolení prodejci a technici. 

Nabízíme a realizujeme montáže interiérových dveří Prüm, montáže dveří Prum, interiérové dveře PrümPrüm Beroun, Prüm Praha, interiérové dveře Prüm Beroun, interiérové dveře Prüm Praha.

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Rudná, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol..