Vestavěné skříně Praha a Beroun

K vestavěným skříním na míru nabízíme i další nábytek jako např. pracovní stoly, obývací sestavy. Navštivte nás a načerpejte inspiraci. Bezplatná konzultace na místě realizace, zaměření, grafický návrh a nabídka je samozřejmostí. Montáže provádíme pouze vlastními zaměstnanci, truhláři.    

Vestavěné skříně na míru Akce

AKCE až -35%, platnost akce: do 30.6. 2018. Sleva 30% je garantovaná v objemu nad 20.000Kč bez DPH, 5% slevu obdržíte za platbu...

Člen Hospodářské komory ČR

Jsme členem Hospodářské komory České republiky, která spolupracuje se školskými zařízeními na výchově nových řemeslníků,...

Navštivte špičkově vybavený showroom Praha 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy, nebo v Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy a prohlédněte si jak může vypadat vaše nová šatní skříň.  

Nabízíme a realizujeme: montáže vestavěných skříní na míruvestavěné skříně na míru, skříně na míru, šatní skříně, výroba vestavěných skříní, šatní skříň, vestavěné skříně, vestavný nábytek, vestavěný nábytek, nábytek na míru, vestavěné skříně Beroun, vestavěné skříně Praha.

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.