Okna plastová, dřevěná, hliníková

Objednat si nová plastová okna, nebo hliníková okna v dnešní době opravdu není problém. O dost těžší může být orientovat se v široké nabídce od různých výrobců.

Jsme dodavatel kvalitních plastových a hliníkových oken české výroby. Tato okna jsou díky svým parametrům vhodná pro montáž do pasivních a nízkoenergetických domů.

Hliníková okna a dveře

AKCE - HLINÍKOVÁ OKNA Platnost akce: do 31.3. 2018. Akce je platná pouze pro materiál, který je dodán současně s...

Plastová okna a dveře

AKCE - PLASTOVÁ OKNA Platnost akce: do 31.3. 2018. Akce je platná pouze pro materiál, který je dodán současně s montáží,...

Dřevěná eurookna

AKCE - DŘEVĚNÁ OKNA, EUROOKNA Platnost akce: do 31.3. 2018 Akce je platná pouze pro materiál, který je dodán současně s...

Dřevohliníková okna

AKCE - DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE Platnost akce: do 31.3. 2018 Akce je platná pouze pro materiál, který je dodán současně s...

Nabízíme kompletní služby od bezplatného zaměření, konzultace, až po vypracování nabídky. Provádíme demontáž starých oken a jejich likvidaci, odbornou montáž, zednické začištění, montáž parapetů, žaluzií a dalších doplňků. Úklid po montážích je samozřejmostí.

Navštivte naše špičkově vybavené showroomy v Praze 10 - Uhříněves s 10 parkovacími místy a Králův Dvůr - Beroun s 25 parkovacími místy. Zde Vás obslouží naši proškolení prodejci a technici.

Náš sortiment: plastová okna, hliníková okna, okna plastová, okna hliníková, okna do pasivních domů, plastová okna Beroun, plastová okna Praha, montáž plastových oken, dřevěná okna, eurokna, dřevohliníková okna.

Region naší působnosti: Středočeský kraj, Praha, Říčany, Benešov, Čestlice, Průhonice, Jesenice, Petrovice, Hostivař, Chodov, Úvaly, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Rudná, Dobříš, Hořovice, Žebrák, Příbram, Černošice, Řevnice, Hostivice, Kladno, Rakovník, Rokycany, Slaný, Řepy, Řeporyje, Zličín, Stodůlky, Motol.